צלילי קסם – עונת 2014-15

יוסי צבקר- באך

לרכישת מנוי לצלילי קסם 2014-15 בחר מהבר למטה.

לאחר הרכישה יש ליצור עמנו קשר ב 03-5733001 לקביעת המיקום.

"איך באך לא שכח"איך באך לא שכח- צלילי קסם עם ניצה שאול

סיפור ילדותו של יוהן סבסטיאן באך

14-29/10/14

עלילה מרגשת ומשעשעת על ילדותו של באך. מתח, הומור ומוסיקה נפלאה שהיא חלק בלתי נפרד מסיפור חייו. באך השובב התייתם מהוריו בגיל עשר

ועבר לגור אצל אחיו הקפדן כריסטוף שאסר עליו לגעת בספרי המוסיקה היקרים.  באך הקטן נאלץ "לגנוב" את המוסיקה…הוא גילה שבמשך הדורות ארבעים מבני משפחתו עסקו במוסיקה.

באך הנער צעד חמישים קילומטר ברגל כדי לשמוע נגן עוגב שהעריץ!

בתוכנית קטעים נבחרים מהסוויטה השניה של באך לחליל, "אריה" ועוד…

למידע נוסף לחץ כאן

"מחולות הונגרים וצוענים שרים"יוהנס ברהמס - צלילי קסם עם ניצה שאול

ספור ילדותו של המלחין יוהאנס ברהמס

2/12/14-1/1/15

יוהאנס ברהמס הקטן, שכולם קראו לו האנס, התעקש לנגן רק על פסנתר. אביו רצה שילמד לנגן על "כלי שימושי" כמו כינור, ויולה, או חליל  ויהיה נגן תזמורת. כמובן ששום דבר לא עזר. האנס הקטן  הצליח לשכנע את כולם ונגן על כל פסנתר שראה, אפילו בחנויות לפסנתרים של המבורג…

 מוסיקה סוחפת  "הריקודים ההונגרים", שירים ועוד….

 נגנים, זמרת ורקדנים.

למידע נוסף לחץ כאן

"מעשה במחול"מעשה במחול - צלילי קסם עם ניצה שאול

סיפור ילדותו של של איגור סטרווינסקי

3-28/2/15

איגור סטרווינסקי המציא מקצבים והצלילים חדשים ששינו את הדרך בה חשבו והרגישו אנשים לגבי מוסיקה. הוא פתח בפניהם עולם מוסיקלי חדש, מסעיר ומאתגר.

המופע יספר על הילד איגור ומשפחתו – אביו היה זמר אופרה מפורסם. איגור אהב מאד את האומנת שלו ברטה שסיפרה ושרה לו אגדות ומוסיקת עם רוסית. הוא אהב את רעש הרוכלים, להקות הליצנים ומאלפי הדובים שפגש ביריד הכפרי במהלך חופשות הקיץ. האמרגן הידוע דיאגלב גילה את הכשרון המדהים שלו לכתוב מוסיקה למחול והזמין אצלו יצירות ללהקת הבלט הרוסי החדש.

במופע קטעי מחול ידועים מתוך עשר יצירות בלט מפורסמות שהלחין סטרווינסקי וביניהן, "פטרושקה", "פולצ'ינלה", "ציפור האש", "מעשה בחייל", "פולחן האביב"… הריקודים יבוצעו בתלבושות הלקוחות מהמסורת והפולקלור הרוסי וימחישו לילדים את עולמו העשיר והייחודי של סטרווינסקי.

למידע נוסף לחץ כאן

"שפם, זקן וריקודי קאן קאן!"אופנבך - צלילי קסם עם צלילי קסם

סיפור ילדותו של מלך האופרטה – ז'אק אופנבך

28-23/5/15

ז'אק, בעצם יעקב היה הילד השביעי במשפחת אופנבך פעם אברסט..

אביו היה חזן ומוסיקאי והחל ללמד את יעקב בן השש כינור, אבל הוא היה מאוהב בצליל של הצ'לו ולמד לנגן עליו בסתר.

יום אחד לאחר שהפתיע וניגן בצ'לו הוא הצטרף לשלישיה המשפחתית, הם ניגנו במסעדות ואפילו בקונצרטים. בגיל שמונה יעקב התחיל להלחין שירים קטנים ואבא הבין שיש לו עתיד מוסיקלי שיחצה את גבולות בתי הקפה. הוא התקבל לקונסרבטוריון של פריז, היה תלמיד שובב ועבד בתזמורת של ה"אופרה קומיק". הוא היה ליצן גדול, אהב הומור ולשמח אנשים. יעקב- ז'אק אופנבך, החזיר את הצחוק לאולמות האופרה והפך למלך האופרטות של כל הזמנים.

במופע יצירות כמו: "סיפורי הופמן", "אורפאוס בשאול" עם ריקוד הקאן קאן המפורסם, "הלנה היפה" ועוד….

בהשתתפות נגנים זמרים ורקדנים

למידע נוסף לחץ כאן

צ'אפלין – מוקטן

"עין בוכה ועין צוחקת"

סיפורו של האיש הקטן והמצחיק ביותר בעולם – צ'רלי צ'פלין 

27/6/15 – 25/7/15

מה קורה כאשר העצב פוגש את הצחוק? מה קורה כאשר הבדידות הופכת להומור? רק גאון כמו צ'רלי צ'פלין הצליח לשייט בין כל הרגשות המוקצנים ולהפוך אותם לאמנות. צ'רלי נולד בלונדון להורים אמנים, אביו היה זמר ואמו שחקנית. הוא ניגן על פסנתר כינור וצ'לו ולא ידע לקרוא תווים! כבר כילד הוא התחיל להופיע בתיאטרון עם הוריו, אמו לימדה אותו לשיר ולרקוד. בגיל 11 כבר הופיע בתור החתול ב"סינדרלה", והמשיך משם ל"תיאטרון הצחוק".

הוא התייתם מאביו בגיל 12, היתה לו ילדות קשה אבל כדי לשרוד הוא תמיד ראה את הצד הקומי בכל מצב. שנים לאחר מכן הוא המציא את דמות הנווד הקטן עם המקל, החליפה הצרה והכובע המפורסם ומאז הצליח להצחיק ולהזיל דמעה אצל מיליוני צופים בעולם.

במופע מוסיקה נפלאה שהלחין צ'פלין, כמו:"אורות הבמה", "אורות הכרך", "הבהלה לזהב", "הרוזנת מהונג קונג", "זמנים מודרנים" ועוד…

משתתפים פנטומימאי, נגנים ורקדנים

למידע נוסף לחץ כאן

ג'אז חם

סגירת נגישות