עמוד 1

[ribbon][/ribbon]

[headerimg][/headerimg]

[large]לא מצליח להיפטר מבעיית הנחירות?
חושש מסכנת דום נשימתי בזמן השינה?
רוצה שינה שקטה ובריאה לך ולבת זוגך?[/large]

התקן דנטלי בינלאומי:
פותר את בעיית הנחירות שלך ומפחית משמעותית
סכנת דום נשימתי – בתוך ימים בודדים!

[floatright][/floatright]

50% מאוכלוסיית העולם סובלת כיום מבעיית נחירות.

לתופעת הנחירה גורמים רבים החל ממבנה פיזיולוגי בעייתי כמו: חסימה באף, שקדים מוגדלים, ענבל ארוך, חיך רפוי וכו' ועד לעודף משקל או בעיות בריאותיות אחרות.

בעיית נחירות יכולה להיות זמנית או מולדת וגורמת לנוחר ולסביבתו סבל רב, ירידה משמעותית באיכות השינה ואף מחלות נוספות הנובעות מכך.

חלק גדול מהנוחרים סובלים בנוסף גם מדום נשימה בשינה – הפסקות נשימה במהלך השינה (5-30 בדקה!) המלוות בקול נחירה ואפילו בחנק. דום נשימה היא תופעה מסוכנת לגוף המעלה את הסיכוי לחלות במחלות לב, עלולה לגרום לעליה בלחץ הדם, גורמת לירידה באיכות השינה ולכן מביאה לעייפות קשה במהלך היום.

דרכי הטיפול בנחירות ובדום נשימה בשינה הן מגוונות אך הן אינן מבטיחות שיפור וודאי! ולעיתים גם טיפולים מורכבים וכירורגיים – לא מצליחים לפתור את הבעיה.

התקן דנטלי בינלאומי ייחודי
יפתור לך את בעיית הנחירות ודום הנשימה

ההתקן הדנטלי שהומצא בברזיל על ידי מומחה בעל שם עולמי לרפואה תפקודית, פועל בטכניקה ייחודית באמצעותה הוא מחזיר את מפרק הלסת למיקומו הנכון. בשל שינויים מולדים או התפתחותיים – זזים מפרקי הלסת שלנו ממיקומם הטבעי והמאוזן ובכך יוצרים לנו בעיות פיזיולוגיות רבות, ביניהן – נחירות ודום נשימה.

נשיאת ההתקן בפה ממקמת את מפרקי הלסתות שלך במקום הנכון (בו הם היו אמורים להיות במצב הטבעי) ובכך משפרת את זרימת החמצן למוח ב-30-40 אחוז! ותוך 3-4 ימים מתחילת השימוש בו – תקטן משמעותית עד תעלם לגמרי בעיית הנחירות שלך ודום הנשימה יופחת משמעותית – ובחלק מהמקרים אף יעלם לחלוטין!

מהם יתרונות ההתקן:

[greenlist]

 • הצלחה עולמית – ההתקן נוסה והוכח כהצלחה על ידי רבבות אנשים ברחבי העולם.
 • נוח לשימוש – נתמך על ידי השיניים, השפתיים והחיך ואינו מפעיל לחץ בפה או גורם לתחושת אי נוחות.
 • קל וגמיש – עשוי מחומר אקרילי ולכן הוא קל, גמיש ונוח לשימוש.
 • מאפשר תפקוד מלא – תוכל לשאת את ההתקן במשך היום כולו (למעט אוכל) ולתפקד באופן רגיל. ההתקן אינו בולט וכמעט שאינו משבש את הדיבור.
 • משפר את זרימת החמצן – ההתקן גורם להזרמת יותר חמצן למוח ובכך משפר את התפקוד הכללי שלך.
 • מתאים לכל אדם – ההתקן ניתן לשימוש על ידי כל אדם המעוניין בהפסקת נחירות ודום נשימה בשינה (החל מגיל 4).
 • מראה שיפור מיידי – השימוש בהתקן יעיל ומביא לתוצאות מהירות – הנחירות שלך יפחתו באופן משמעותי ואף יעלמו לחלוטין בתוך מספר ימים בלבד!
 • ליווי רופא צמוד – במהלך השימוש בהתקן הדנטלי, נמשיך לדאוג ליעילות מירבית של ההתקן על ידי בפגישה חודשית.

[/greenlist]

שימוש קבוע בהתקן הדנטלי במהלך כל שעות היממה למשך
חצי שנה ברציפות, יעלה את הסיכוי לפתרון מלא של בעיית הנחירה שלך ותזכה לשינה שלווה ובריאה – ללא צורך בשימוש נוסף בהתקן

תהליך התאמה מהיר ופשוט:

[floatleft][/floatleft]

תהליך התאמת ההתקן הדנטלי במיוחד למידותיך הוא פשוט ומהיר:
ובתוך שבוע ימים בלבד! תוכל להפטר מבעיית הנחירות ודום הנשימה שלך.

לאחר בדיקת אבחון ראשונית המתבצעת ללא תשלום על ידי ד"ר מיכאל
ברפואה תפקודית של הפה – תקבע עבורך פגישה אחת נוספת.

 • בדיקת צילום פנורמי
 • תשאול קצר עליך ועל הבעיה שלך
 • בדיקת דוח מעבדת השינה (במקרים של דום נשימה)
 • לקיחת מידה להתאמה אישית של ההתקן

לאחר שבוע בלבד יהיה המכשיר שלך מוכן לשימושך ותוכל להתחיל בו מייד את הטיפול בבעיית הנחירות שלך.

שאלות ותשובות

[question question="מה גורם למפרק הלסת לזוז ממקומו הטבעי?"]
ישנן סיבות רבות לתזוזת מפרק הלסת ממקומו הטבעי והנכון. החל בלעיסה חד צדדית – בה אדם לועס בצד אחד בלבד, או בהעדפה לצד מסוים ואז האיזון בין המפרקים מופר. לעיתים מנשך לא תקין נובע ממבנה השיניים, ולעיתים מקור הבעיה בזמן הלידה ממש.
[/question]

[question question="האם ישנם אנשים שאינם יכולים להשתמש בהתקן הדנטלי?"]
כל אדם מגיל 4 יכול להשתמש בהתקן הדנטלי, כולל אנשים הסובלים ממחלות כרוניות. המגבלה היחידה היא חוסר בשיניים אחוריות עליונות שתמנע את מיקום ההתקן בפה. אך במידה וישנן שיניים אחוריות עליונות – גם אם הן תותבות, ניתן יהיה למקם בקלות את ההתקן.
[/question]

[question question="האם ההתקן הדנטלי יכול להעביר את בעיית הנחירות ודום הנשימה לחלוטין?"]
במידה ותקפיד לשאת את ההתקן בפה במהלך כל שעות היום והלילה למשך חצי שנה ברציפות! תוכל להפחית באופן משמעותי או אפילו להפטר לחלוטין מבעיית הנחירות ודום הנשימה. ולא תזדקק יותר להתקן – הטיפול מבחינתך הסתיים.
[/question]

[question question="האם צריך תקופת הסתגלות להתקן?"]
ההתקן הוא נוח לשימוש וכמעט אינו מורגש חיצונית. ניתן לעבוד איתו, לישון איתו ולעשות איתו כל פעולה – מלבד אכילה. ההתקן עשוי מחומר אקרילי והוא גמיש ונוח לכן בתוך יומיים שלושה תוכל להתרגל למכשיר לחלוטין.
[/question]

לקוחות ממליצים

[recommend name="מאי פפינו" job="מאמנת אישית"]
כבר הרבה זמן לא חוויתי חוויה כל כך חיובית בעבודה עם איש מקצוע כפי שחוויתי עם שרון. למן הרגע הראשון בעבודה שלנו הייתה בהירות, מקצועיות, הקשבה אין סופית ויצירתיות נפלאה. כל זאת ועוד הוגש לי עם חיוך גדול ורצון אמיתי להעניק לי את המוצר הטוב ביותר.
שרון היא אחד האנשים המשקיענים ביותר שניתקלתי בהם עד כה, והאמינו לי – אני לא ממהרת להגיד זאת על כל אחד…”
[/recommend]

[recommend name="רונן דווידוב" job="מאמן כושר אישי וקבוצתי"]

“חיפשתי הכוונה מקצועית שתסייע לי בשיווק העסק שלי, ולאחר אין ספור חיפושים באינטרנט, סמינרים, קריאת ספרות וחיפוש איש מקצוע מתאים… הגעתי אלייך.הרצון והנכונות שלך עלו בקנה אחד עם הרמה המקצועית המבורכת שלך. הצלחת למזג מגוון רחב של מידע לעולם תוכן שמציג את העשייה שלי באופן שיווקי ומשכנע, על כן אני מודה לך.עוד ניפגש לעשייה נוספת בעתיד.”
[/recommend]

[floatright][/floatright]
שלום,
שמי ד"ר מיכאל גורבונוס, נשיא האיגוד בינלאומי לתפקוד (IFUNA).כבר 20 שנה שאני מטפל בבעיות התפתחותיות בפה, מפתח טכנולוגיות חדשות לטיפול ומרצה בכל העולם. את ההתקן הדנטלי הייחודי הבאתי מברזיל כמענה אמיתי ויעיל ביותר לבעיות שכיחות הפוגעות באיכות החיים כמו נחירות, דום נשימה ועוד.אני מזמין אותך לפגישת ייעוץ חינם בה תוכל ללמוד יותר על המכשיר ובה נבצע בדיקה ראשונית להתאמתך לטיפול.

[boxsmall subject="נושא" email="test@gmail.com" title="מלא את פרטיך בטופס וצור איתנו קשר כדי שנוכל לעזור גם לך לישון לילה שקט ונינוח. לילה טוב."]בדיקה[/boxsmall]

[contactbox email="test@gmail.com" subject="בדיקה" title="מלא את פרטיך בטופס וצור איתנו קשר כדי שנוכל לעזור גם לך לישון לילה שקט ונינוח. לילה טוב."][/contactbox]

סגירת נגישות