הרפתקאות בניו אורלינס

מופע מקפיץ וצבעוני – חגיגת סוף העונה של צלילי קסם!

סדרת הופעות במהלך יוני 2018

גו'ני היה ילד לבן. הוא נולד בניו אורלינס בתחילת המאה שעברה, וחלם לנגן ג'אז – המוסיקה ששמע בעיר שלו.

אבל מה זה ג'אז? מה זה קצב? מהו אלתור, למה דווקא השחורים באמריקה המציאו אותו? באותם ימים, ג'אז היה המוסיקה של השחורים, ואף אחד לא יכול היה להתחרות בקצב המשגע שלהם. ג'וני ידע שלשחורים באמריקה נשאר בדם, בדפיקות הלב שלהם, עמוק עמוק בפנים, הקצב מאפריקה, המקום ממנו נחטפו ונמכרו לעבדים.

המוסיקה עזרה להם לעבור את הזמנים הקשים ביותר. אם אתה עבד, אתה צריך ללמוד איך להסתדר, איך לאלתר. כך בדיוק גם בג'אז – צריך לאלתר, להמציא. קבוצה של אנשים מנגנת מנגינה ואז כל אחד מאלתר וממציא על המקום את התפקיד שלו במוסיקה. אפשר לנגן את זה בכל מקום, בכל זמן, וכל פעם זה יישמע חדש ושונה. אין תווים, אין כלום, רק המצאה!

אמא של ג'וני פחדה שהוא יסתובב בשכונות המסוכנות בניו אורלינס, בהן היו מועדוני הג'אז, אולם ג'וני נמשך למועדונים ופגש את SNAKE, שנתן לו במתנה את החצוצרה שלו. מאז הוא לא נפרד ממנה. ג'וני לא ויתר והתגבר על כל המכשולים. הוא היה הנער הצעיר ביותר שניגן בקרנבל המפורסם של ניו אורלינס – "מרדי גרא".

בגיל 25, ג'וני פתח את המועדון שלו בניו יורק. הוא היה נגן חצוצרה נפלא ולחם נגד גזענות. במופע נשמע מוסיקה מחשמלת בסגנונות שונים: אפריקאי, דיקסי, בלוז, ראגטיים, סווינג ועוד.

ההופעה בהשתתפות הרכב נגני ג'אז, בניהולו של נגן החצוצרה אלי פרמינגר שגם שר, ורקדני להקת סבוטאז'.
כוריאוגרפיה: דימיטרי ברכוב
תלבושות מיוחדות: סווטה חדי

תאריכי ההופעות:

יום שני, 11.6.2018, 17:00 – הקליקו כאן לכרטיסים

יום שלישי, 12.6.2018, 17:00 – הקליקו כאן לכרטיסים

יום רביעי, 13.6.2018, 17:00 – הקליקו כאן לכרטיסים

יום חמישי, 14.6.2018, 17:00 – הקליקו כאן לכרטיסים

יום חמישי, 14.6.2018, 18:30 – הקליקו כאן לכרטיסים

סגירת נגישות